першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Битва: казнокради та корупціонери. Хто переможе?

19-05-2010 08:58 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1274248710.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Забудовники з села могли отримати кредит на побудову житла лише сплативши хабарп. І таке положення по всій Україні. Цей Фонд єдержавним. І прокуратура його повинна перевірита. Але не ця, наскрізь корумпована. Плтрібно змінити її склад. Неодноразові пікетування громадян підлтвердили, що в прокуратурі області державні посади займають справжні бандити, тобто особи, які скоювали і скоюють кримінальні злочини. Ось і зіткнулись в боротьбі за існування дві державні корупційні структури - прокуратура області і Фонд підтримки забудовників на селі. Обидві - наскрізь корумповані. Одну підтримує - "Майдан", іншу - Генеральна прокуратура. Йде досудове слідство. Якщо невинуватий Фонд - держава ідшкодує шкоду, завдану своїми неправомірними діями іншій держапвній структурі. Корупціонери затіяли бійку між собою. От і все. За хабарі. Шановний "Майдан" не втручайтесь в ці бандитські "розбірки".

19-05-2010 08:58 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1274248710.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua