першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ахмєтов забрав пенсії

19-05-2010 19:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1274286134.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На найбільшому в Європі Північному гірничо-збагачовальному комбінаті (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)що входить до групи Метінвест Р.Ахмєтова, у працівників, що зайняті на особливо важких та особливо шкідливах роботах, забрали списки пільгового пенсійного забезпечення № 1. Все робиться під приводом позачергової атестації робочих місць. За результатами атестації з карт умов праці дивним чином зникають шкідливі фактори, наявність яких раніше давали право на пільги. З 1 лютого забрали списки пільгового пенсійного забезпечення № 1 у працівників локомотивних бригад, що зайняті на вивезенні гірничої маси з кар'єру. Виявляється, що на тепловозах та тягових агрегатах дивним чином зовсім зникла вібрація. Атестацію проводила державна організація, яка 46 років поспіль, до Януковича, підтверджувала шкідливість праці в цих умовах. Так звану "атестацію" проводять в усіх цехах комбінату.
Янукович при владі лише 3 місяці.... далі буде.
Все тільки починається.

19-05-2010 19:22 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1274286134.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua