першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Майстриня флорамозаїки

21-05-2010 10:28 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1274426933.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Нині у світі існує лише ОДНА майстриня флорамозаїки. Це — Ольга Вікторівна Літус (офіційний сайт: http://floramosaic.com/). Тобто Ольга Вікторівна, як Сальвадор Далі, може сказати, "флорамозаїка — це я". Але майстриня, яку я знаю особисто, приємна у розмові, скромна і чарівна жінка, яка тихо робить свою справу — об'ємні панно з кісточок рослин. Та не дивлячись на це, унікальне мистецтво широко висвітлюється в пресі.

Флорамозаїка - це мистецтво створювати об'ємні панно з попередньо відшліфованих та розфарбованих зерен, насіння та кісточок плодів рослин.

У своїх творах майстриня флорамозаїки Ольга Літус використовує лише українські матеріали. Це переважно: насіння огірків, кавунів, дині; кісточки плодів українських рослин: аличі, слив, абрикос, вишень, калини, винограду, обліпихи; зерна гречки.

У створення панно пані Ольга вкладає всю свою душу. Флорамозаїка - це не тільки надзвичайна краса, яку можна поставити поряд з Петриківським розписом, українським писанкарством тощо, це також клопітка праця. Тому замовлення доводиться чекати кілька місяців. Але результат того вартий. Панно флорамозаїки наповнює серце радістю, звеселяє душу. Як говорить сама майстриня, "Слава нашому Творцю за неповторну барвисту природу, дивовижну красу її квітів, птахів, за чудові кольори веселки".

Джерело: http://floramosaic.com/
http://SVIZHE.INFO

O-Litus.jpg

21-05-2010 10:28 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1274426933.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua