першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Мовчанка - знак згоди?

24-05-2010 13:32 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1274697172.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановні українці, з нашої мовчазної згоди відбувається рунайція України як самостійної держави. Чомусь наша історія ніяк не навчить нас, що позиція "моя хата скраю" обертається великими бідами. У нас може бути різне бачення з тих чи інших питань, але коли руйнується держава, коли важелі економіки свідомо передаються в руки іншої держави, коли зміцнюються позиції військового формування іншої держави на нашій території, ми не можемо просто спостерігати і сподіватися на чудо. Ми маємо бути єдині і ніяк не можемо мовчати.
У цю неділю, 23 травня, українці країн Європи виступили з протестом проти антиукраїнських дій нинішньої влади в Україні. Протест був здійснений у формі віче, з молитвою за Україну, ініціаторами якого стали Християнське товариство українців Італії, Громадянська ініціатива громадян України у Польщі, Спілка українців в Португалії та Українська громада в Іспанії. До проведення акції активно долучився Європейський конгрес українців, що об’єднує українські організації в 23 країнах Європи. Українці Таллінна (Естонія), крім молитви за Україну, співали українських пісень на знак продовження визвольної співочої революції естонського народу. Текст заяви було передано громадами різних країн до Посольств України у державах їхнього проживання.
Але висвітлення цієї події у засобах масової інформації є вкрай мізерним. А на коментарі - "так вам і треба, а що ви хотіли - якщо ви самі не вмієте розпорядитися своєю державою, то за вас це зроблять інші" зараз просто нема що відповісти.
Єднаймося! Тільки в єдності наша сила. Заявляймо про свою позицію! Не обов'язково їхати на Майдан у Київ, можна про свою позицію заявити і у своєму місті чи селі. Не будьмо байдужими, схаменімося!

Tal.5.JPG

24-05-2010 13:32 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1274697172.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua