першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

7-11 червня у Ялті пройде міжнародна конференція із енергоефекти

25-05-2010 20:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1274809752.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З 7 по 11 червня 2010 р. у Ялті проходитиме VI міжнародна конференція «Енергоефективність в житлово-комунальному господарстві та промисловості». Конференція відбуватиметься за підтримки Міністерства з питань житлово-комунального господарства України. Державне підприємство «Агентство розвитку житлово-комунального господарства» виступає співорганізатором Конференції.
В роботі Конференції братимуть участь представники уряду, обласних та міських державних адміністрацій, управлінь житлово-комунального господарства, керівники підприємств, науковці, представники міжнародних фінансових організацій.
Мета конференції – проаналізувати сучасний стан реалізації програм енергозбереження та енергоефективності в Україні та вивчити практичний позитивний міжнародний досвід організації цієї роботи. Зокрема, учасники розглянуть діючі успішні проекти, програми та організаційно-фінансові схеми для вирішення проблем підвищення енергоефективності на промислових та комунальних підприємствах, питання створення систем енергетичного менеджменту, розширення масштабів використання нетрадиційних, відновлювальних джерел енергії та місцевих видів палива, створення перспективних схем розвитку систем теплопостачання, схем фінансування проектів по енергоефективності, оптимізації та управління системами теплопостачання, акумулювання теплової енергії та інші актуальні питання енергоефективності.
Окрім того, одна із головних цілей конференції – визначити та запропонувати центральним виконавчим та законодавчим органам влади України пропозиції із координації діяльності реалізації політики енергозбереження та енергоефективності в країні.
За словами генерального директора ДП «Агентство розвитку ЖКГ» Андрія Карпенко, енергоефективність житлово-комунального господарства повинна стати невід’ємною частиною усіх заходів із реформування та модернізації ЖКГ нашої країни. «А вивчення позитивного успішного міжнародного досвіду та приведення енергоефективності житлово-комунального господарства України у відповідність до європейських стандартів стає самоокупним інвестиційним завданням, що принесе значний економічний ефект в умовах обмеженості фінансових ресурсів при реалізації загальнодержавної Програми реформування галузі ЖКГ», - додає Андрій Карпенко.
З усіх питань, пов’язаних із участю у Конференції, просимо звертатися до Державного підприємства «Агентство розвитку житлово-комунального господарства», контактна особа – Нечипоренко Оксана, тел. (044) 565-64-38, (067) 535-47-27. e-mail: nechiporenko@arjkg.gov.ua

25-05-2010 20:49 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1274809752.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua