першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Людей вбивають. Майно відбирають. Сімейні підряди органів влади.

27-05-2010 12:45 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1274953502.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В понеділок відбудеться чергове пікетування прокуратури області. На думку громадських активістів цей орган державної влади фактично перетворився в орган захисту злочинних формувань, приховуванню злочинів від яких потерпають найбільш незахищені громадяни. Саме профактивісти Полтавської профспілки "Солідарність" - інваліди та ветерани - організували цьогорічне пікетування прокуратури області з вимогою розформування цієї, на їх погляд, злочинної структури.
Прокурор-батько, син чи донька нотаріус, зять чи невістка працівник суддя чи працівник СБУ. Це найпростіша схема. Всі замітають сліди - і власність одиноких громадян відчужується цілком законно. А одинокий громадянин за їх версією, яка ніколи не перевіриться, просто помер.
Саме для цього тут створено сімейні підряди з суддів, прокурорів, нотаріусів, міліціонерів. Одинокі громадяни знищуються, з"являються трупи "невідомих", їх квартири "законним" шляхом переходять у власність цих формувань, а згодом продаються. Це не Чікаго. Це - Полтава.

27-05-2010 12:45 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1274953502.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua