першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прокурор злякався пікетувальників і скасував прийом громадян?

31-05-2010 15:08 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1275307684.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Прокурор Полтавської області злякався пікетувальників, скасував особистий прийом громадян і на перемовини з пікетувальниками почергово посилав своїх заступників. Пікетувальники, а це, в основному, батьки загиблих громадян такі, дії прокурора оцінили як боягуством.
На імпровізованиму мітингу пікетувальники назвали прокурорів, що "кришують" злочини, справжніми бандитами і вимагали розформування штату прокуратури Полтавської області, відсторонення від посад всіх районних прокурорів, їх заступників, а окремих прокурорів за результатами перевірки притягти до кримінальної відповідальності за скоєння кримінальних злочинів: отримання хабарів, "кришування" "наркоточок", приховування вбивств.

31-05-2010 15:08 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1275307684.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua