першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Притягнути до кримінальної відповідальності прокурора області

01-06-2010 12:02 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1275382926.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Хто кришує наркобізнес, хто організовує вбивства громадян з метою заволодіння їх квартирами, хто звільняє від відповідальності злочинців за скоєні вбивства і т.п.Прокурор області та його заступники і ніхто більше. В прокуратурі області діють окремпі злочинні формування, підпорядковані окремим злочинним кланам.Керують ними начальники відділів прокуратури області та іх заступники. У випадку неналежного реагування громадські організації залишають за собою право вжиття актів масової непокори і вимагають притягненння до кримінальної відповідальності осіб, які займають прокурорські посади на Полтавщині. Злочинці не повинні бути прокурорами!

01-06-2010 12:02 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1275382926.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua