першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Розвиток локальної філантропії на Чернігівщині

02-06-2010 11:57 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1275469055.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Розвиток місцевої благодійності та філантропії для вирішення актуальних проблем місцевої громади - таку мету має проект, який реалізує Центр «Доброчин».

В рамках діяльності проекту передбачається проведення благодійних акцій для поповнення коштів «Стипендіального фонду». Нове покоління - найбільш перспективний напрямок соціальних інвестицій. Молодь - з відкритим мисленням, соціально активна, з палаючими очами, готова допомагати іншим і служити своїй країні – здатна змінити суспільство на краще. Створити для нового покоління широке поле можливостей, якісно змінити середовище, у якому воно формується, - це те, до чого прагне наша організація.
Підтримка студентів із соціально-незахищених сімей та підтримка громадських ініціатив на Чернігівщині – пріоритети діяльності проекту за фінансової підтримки Глобального Фонду для Розвитку Громад.

02-06-2010 11:57 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1275469055.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua