першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Європейці прагнуть знати: яке майбутнє у України?

03-06-2010 22:17 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1275592643.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ліга політологів-міжнародників «ДИПКОРПУС» спільно з Програмою Сприяння Парламенту ІІ та Лігою Інтернів запрошують усіх зацікавлених в обговоренні сучасного та майбутнього стану розвитку відносин між Європейським Союзом та Україною долучитися до дискусії «Europeans wonder: what is the future of Ukraine?» за участю науковців у сфері міжнародних відносин з провідних європейських університетів: Жізель Боссе (Маастрихтський університет, Нідерланди) та Тома Каз’єра (Кентський університет в Брюселі, Бельгія).
В рамках дискусії обговорюватиметься бачення європейських науковців на сучасну ситуацію у стосунках між ЄС, Україною та Росією. Учасники, як представники прогресивної української громадськості, матимуть можливість висловити свою точку зору на дане питання.

Дискусія відбудеться 18 червня 2010 року в приміщенні Комітетів Верховної Ради України (вул. Садова 3-а) з 13:00 до 16:00. Реєстрація для участі в дискусії обов’язкова. Робоча мова - англійська (переклад не надаватиметься).
Для участі необхідно до 14 червня 2010 (понеділок) надіслати заповнену анкету з поміткою «discussion» на адресу: dipcorpus-kyiv@ukr.net
Щодо будь-яких питань стосовно даного заходу звертайтеся до Анни Базіло: dipcorpus-kyiv@ukr.net
Програма заходу, анкета та інформація про учасників дискусії – в додатку.

Ми щиро сподіваємося на Вашу активну участь в даній дискусії і внесок в активізацію громадської думки в Україні!


АНКЕТА УЧАСНИКА http://dipcorpus.at.ua/avatar/13/Europeans_wonder-application_discussion.doc

ПРОГРАМА ЗАХОДУ http://dipcorpus.at.ua/avatar/13/Europeans_wonder-discussion_programme.pdf

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЕКСПЕРТІВ http://dipcorpus.at.ua/avatar/13/Europeans_wonder-experts.pdf

03-06-2010 22:17 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1275592643.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua