першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Запрошуємо на навчальний курс у Альпбахськe Літню Школу

04-06-2010 11:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1275641741.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Щорічно, починаючи з 1992 року, Альпбахська Літня Школа (Alpbach Summer School on European Integration, ASSEI) з питань європейської інтеграції, яка проводиться в рамках Альпбахського Європейського Форуму, пропонує компактний комплексний курс щодо права та політики Європейського Співтовариства та Європейського Союзу.

У 2010 році Alpbach Summer School on European Integration (ASSEI 2010) запрошує студентів з Республіки Білорусь, Грузії, Латвії, Литви, Республіки Молдова, Російської Федерації, України та заінтересованих у питаннях європейської інтеграції студентів з інших країн. Успішні кандидати матимуть можливість прослухати двотижневий навчальний курс в живописному районі столиці України м. Києва та дружній багатокультурній атмосфері. Цього року Літня Школа поставила за мету допомогти студентам у розумінні основних документальних напрацювань Європейського Співтовариства і Європейського Союзу, в отриманні навичок, необхідних для аналізу соціально-економічних і законодавчих аспектів європейської інтеграції.

Цільова аудиторія. Alpbach Summer School on European Integration люб’язно запрошує успішних студентів і молодих випускників за спеціальностями права, бізнес-адміністрування, міжнародних відносин, економіки, соціальних і політологічних наук, які під час навчання прослуховували базовий курс «Правові основи європейської інтеграції». Вільне володіння англійською мовою – обов’язкове. Весь курс і фінальний екзамен триватиме тільки англійською мовою. Вік кандидатів – до 30 років включно. Після закінчення курсу учасники школи нагороджуватимуться сертифікатами.

Стипендії. Для успішних кандидатів з Республіки Білорусь, Грузії, Латвії, Литви, Республіки Молдова, Російської Федерації, України передбачені стипендії, які покриватимуть витрати на участь, проживання і харчування. Витрати на проїзд покриваються частково в окремих випадках за рішенням Відбірного Комітету.

Лектори. Лекції читатимуть провідні лектори з Австрії та Угорщини, фахівці з питань правових основ європейської інтеграції проф. Ф. Вайс (Інститут європейського, міжнародного та порівняльного права Віденського Університету) і проф. П. Бард (Департамент юридичних наук, Центр етики і права в біомедицині, Центральний Європейський Університет).

Місце проведення – м. Київ, Україна.

Час проведення – 29 червня – 9 липня 2010 року.

Спосіб і кінцева дата подачі аплікацій – усі документи надсилаються до 18:00 год. 07 червня 2010 на електронну пошту assei2010@gmail.com.

З метою ознайомлення з вимогами до участі, оформленні аплікаційних документів просимо звертатися до додатку Application Guidelines and Terms of Participation – Alpbach Summer School on European Integration (ASSEI Kyiv 2010).

У разі виникнення будь-яких запитань просимо звертатися до Відбірного комітету Літньої Школи на електронну пошту assei2010@gmail.com.

Детальнаінформація:
http://www.dipcorpus.at.ua/avatar/13/Application_Guidelines_LCH_1-1-1-.doc

Анкета:
http://www.dipcorpus.at.ua/avatar/13/Applicationform_LCH_1-1-1-.doc

04-06-2010 11:55 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1275641741.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua