першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Ґорґанські перегони - Gorgany Race-2010

09-06-2010 12:57 Івано-Франківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1276077434.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

12-13 червня 2010 року в районі гірського масиву Ґорґани, в Українських Карпатах, відбудуться пригодницькі перегони “Gorgany Race 2010”. Змагання проходитиме у класах: “ТРЕК” (пішохідна дистанція, орієнтування, техніка гірського туризму); “ВЕЛО” (велосипедна, пішохідна дистанція, орієнтування, техніка гірського туризму). Командам у складі від двох до чотирьох осіб за контрольний час 30 годин буде запропоновано подолати складну дистанцію у найбезлюднішій частині Карпат.

Змагання проводяться вже чотири роки поспіль і з кожним роком залучають все більше учасників і вболівальників. Зокрема, минулого року за кубок Ґорґан змагалася 41 команда з 10 областей України, серед яких були і професійні спортсмени, і любителі активного відпочинку. Відео- та фотозвіт з минулорічних перегонів дивіться за цим посиланням:www.gorganyrace.com/?page_id=97 .

“Gorgany Race” — це некомерційні змагання, що проводяться з метою:
- популяризації здорового способу життя;
- надання спортсменам, мандрівникам та велотуристам можливості вдосконалити спортивну майстерність;
- екологічної просвіти громадян України через залучення до видів активного відпочинку, що не завдають шкоди довкіллю;
- популяризації гірського району Ґорґани в Україні і за кордоном.

Цього року до участі у змаганні зареєструвалося вже 66 команд. Вперше будуть команди з-за кордону. Старт перегонів відбудеться на мальовничій поляні за 3 км від села Стара Гута о 9:00 у суботу 12 червня. Контрольний час закінчується о 15:00 у неділю 13 червня, нагородження переможців розпочнеться о 15:30.

Детальна інформація про перегони є на офіційному сайті змагань: www.gorganyrace.com

09-06-2010 12:57 Івано-Франківщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1276077434.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua