першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прес-конфренція організаторів Вінницького табору EnergyCamp

30-06-2010 11:39 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1277887169.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Організатори EnergyCamp на Вінниччині: Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator та проект "Енергоефективне село" Подільської агенції регіонального розвитку представлять журналістам майбутню подію, розкажуть про основних учасників, програму та історію EnergyCamp.

На Вінниччині EnergyCamp прийматиме село Северинівка Жмеринського району, де Подільська Агенція Регіонального Розвитку реалізує проект "Енергоефективне Село". Ключова тема EnergyCamp в Северинівці - “Енергоефективне село: здорові громади”.

Учасники прес-конференції:
o Роман Зінченко - координатор Української мережі енергетичних інновацій Greencubator.
o Андрій Зінченко - керівник освітніх проектів Української мережі енергетичних інновацій Greencubator.
o Олег Левченко - виконавчий директор Подільської агенції регіонального розвитку
o Олександр Крижанівський - керівник проекту “Енергоефективне село” Подільської агенції регіонального розвитку

Про EnergyCamp
EnergyCamp — це серія відкритих енергетичних форумів, що проводяться на відкритому повітрі та повністю живляться від відновлюваних джерел енергії (сонце, вітер, біопаливо). EnergyCamp об’єднує енергію ентузіастів, експертів, журналістів, громад та бізнесу задля вільного погляду на енергетичне сьогодення та майбутнє нашого суспільства.

Працюючи автономно від чистої енергії сонця, вітру та інших відновлюваних джерел, EnergyCamp безпосередньо в таборі демонструє можливості та труднощі нової енергетики та дає практичне розуміння цих можливостей її учасникам. У невимушеній атмосфері "без краваток" учасники події обговорюють питання енергоефективності, сталого розвитку та використання відновлюваних джерел енергії для економічного розвитку громад та України в цілому.
У 2010 році вже відбулись табори у Криму в селі Біла Скеля (29-30 травня) та на Прикарпатті поблизу міста Долина (19-20 червня). Темами відповідно стали: «Розвиток через відновлювану енергетику: від депресивних регіонів до зростання» та «Життя після нафти».
Про організаторів
Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator реалізує освітні, соціальні та медіа-проекти, спрямовані на розкриття можливостей, які енергоефективність, звільнення від енергетичних стереотипів та відновлювана енергетика несе громадянам, громадам, бізнесу та суспільству в цілому.

Детальна інформація про Greencubator - на сайті www.greencubator.info

Детальна інформація про ВОГО «Подільська агенція регіонального розвитку» - на сайті www.pard.org.ua

30-06-2010 11:39 Вінничина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1277887169.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua