першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Тренінг для громадських активістів Чернігівщини

30-06-2010 13:21 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1277893289.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

ОГОЛОШЕННЯ

Громадська організація Центр «Доброчин» запрошує громадських активістів для участі у навчальному тренінгу «Громадська експертиза - ефективний інструмент громадського контролю», який відбудеться 8 – 9 вересня 2010 р. в м. Чернігові.

До участі запрошуються представники органів громадського суспільства (ОГС), які поширюють свою діяльність на територію Менського, Ріпкінського, Городнянського, Чернігівського районів та м. Чернігова.
Мета заходу – навчити активних представників ОГС ефективному використанню громадської експертизи з метою оцінки діяльності органів виконавчої влади.

В рамках навчального тренінгу учасники здобудуть знання та навички щодо проведення громадської експертизи: чим громадська експертиза може допомогти в кампанії громадського представництва, планування та процес проведення громадської експертизи, особливості складення запитів про проведення експертизи, дії органу влади по розгляду та врахуванню експертного висновку, способи оскарження дій або бездіяльності органів влади з приводу невиконання Постанови КМУ № 976 від 5 листопада 2008 року.

Формат заходу: інтерактивний тренінг із використанням активних методик та практичних прикладів. Тривалість навчання – 2 дні.
Учасникам заходу забезпечується: проживання, харчування, відшкодування плати за проїзд.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Для участі у тренінгу претендентам необхідно надіслати заповнену анкету на адресу електронної пошти Центру Доброчин – Dobrochyn@cn.relc.com та pravoch@meta.ua з поміткою «Тренінг»
до 13 серпня 2010 року включно. Контактна особа – Олена Короїд.

Анкету також можна отримати на Інтернет сторінці www.dobrochyn.org.ua в розділі Публікація, аналітика.

Запрошення для участі у тренінгу будуть надіслані не пізніше 20.08.2010 р.


Тренінг відбуватиметься в рамках проекту «Зробимо діяльність органів виконавчої влади підзвітною та прозорою», що реалізується Центром «Доброчин» за підтримки Фонду Регіонального Співробітництва Чорного моря, проекту Фонду Маршала (США).

MsWord document
anketa.doc

41.50 Kb

30-06-2010 13:21 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1277893289.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua