першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Довгоочікувана відповідь від Міністерства природоохорони: Націон

02-07-2010 14:08 Миколаївщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1278068937.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В рамках громадянської кампанії "Національним паркам бути!", одним з координаторів якої є Миколаївський обласний осередок "Демократичного Альянсу", на адресу Адміністрації Президента було надіслано більше тисячі листів з проханнями не відміняти статусу національних парків "Білобережжя Святослава" та "Бузький Гард". Нагадуємо, що Миколаївська обласна рада звернулася до Президента України з проханням відмінити статуси природоохоронних територій.Деякі листи було спрямовано до Міністерства охорони навколишнього середовища і лише 1 липня надійшла відповідь. Якщо відповіді від Адміністрації Президента виглядали достатньо двозначно: "питання перебувають на постійному контролі Адміністрації Президента", "Глава держави всіляко підтримує ініціативи щодо розширення мережі природоохоронних територій ", то відповідь від Міністерства дозволяє чітко оцінити ситуацію, що склалася навколо проблеми:

"Мінприроди підтримує позицію жителів міста Миколаєва та області щодо недопущення скасування з вищезазначених об"єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення статусу національних природних парків.

Згідно з Законом України "Про природно-заповідний фонд України" скасування статусу територій та об"єктів природно-заповідного фонду проводиться відповідно до статей 51-53 цього Закону за погодженням з центральним органом виконавчої влади в галузі охорони навколишнього природного середовища на підставі відповідного експертного висновку.

На цей час клопотання щодо скасування статусу національних природніх парків "Білобережжя Святослава" та "Бузький Гард" до Мінприроди не надходило і питання щодо скасування їхнього статусу не порушувалося".

Таким чином, всі намагання Миколаївської обласної Ради позбавити чарівні куточки Миколаївщини природоохоронного статусу закінчилися невдачею.

02-07-2010 14:08 Миколаївщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1278068937.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua