першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Як демальянсівці День Конституції святкували

02-07-2010 14:12 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1278069165.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Київський міський осередок Демократичного Альянсу вирішив, що було б егоїстично святкувати його у вузькому колі, тому розділив святкування разом з багатьма молодими і активними громадянами Уркаїни. Результатом таких намірів стала реалізація «Конституційного квесту», що мав подвійну функцію: вдосконалення знань Конституції українською молоддю і , звичайно, активне і неординарне проведення часу.

Квест проводився у Голосіївському районі міста Києва, де повнісінько цікавих об`єктів, що є запорукою вдалого заходу. Організатори розробили оригінальні завдання, кожне з яких якимось чином стосувалось тої чи іншої статті Конституції.\"\"

Загалом, у результаті чисельних «злук», «розлук» та інших переформатувань учасники сформували 8 команд, які відправились на «відкриття» нових куточків Голосіївського району та незвіданих знань про українську Конституцію. Після прибуття усіх команд на фініш, члени Демальянсу урочисто вручали призи учасникам та переможцям. Отже, усі без виключення квестівці отримали тематичні подарунки – примірники Конституції України, а команда, яка прийшла першою була нагороджена ще й прапорами України.

По закінченні урочистостей організатори підготували інтеграційний захід для учасників та демальянсівців у вигляді пікніка. За соком та печивом обговорювався квест, інші проекти, усі ділилися враженнями та обмінювались контактами.

Ні шалена спека, ні дощ не завадили проведенню прекрасного квесту, результатом якого стало поповнення рядів демаяльсівських друзів право освіченими юнаками та дівчатами.

За сприяння у проведенні квесту Київський міський осередок Демократичного Альянсу висловлює щиру подяку творчому натхненнику Артему Тесленку, а також Управлінню у справах сім\'ї та молоді Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації.

Джерело: http://www.dem-alliance.org/main/rn/120/news/1415/

02-07-2010 14:12 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1278069165.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua