першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Майбутній прокурор скоїв звіряче вбивство?

07-07-2010 10:49 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1278488961.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти


Саме тому про недовіру і відвід судді та прокурора заявила мати по-звірячому вбитого Андрія Могили під час розгляду кримінальної справи за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України в одному з районних судів Полтавщини. Справа в тому, що рік тому цей же районний суд виніс вирок, яким засудив громадянина О. за звіряче вбивство до 5 років позбавлення волі. Мати загиблого, Могила Н.В. написала касаційну скаргу до Верховного суду України і в кінці травня цього року несправедливий вирок було скасовано, а справу направлено на новий розгляд в той же районний суд.
При повторному розгляді державний обвинувач, прокурор району, повністю проігнорував вказівки Верховного суду України і знову направив судове слідство по натоптаній стежці фальшувань з метою винесення незаконного вироку, ставши, таким чином, ще одним захисником підсудного. Більше того, прокурор разом з захисником, за явної підтримки судді, стали насміхатися над потерпілою від злочину, матір”ю вбитого, через відсутність у неї юридичної освіти, яка вимагала аби досудовим слідством було встановлено, де перебував підсудний з її сином останні три години перед смертю, за яких обставин ще за життя отримав понад дванадцять тілесних ушкоджень в різні частини тіла. Згорьована мати змушена боротися в суді з прокурором, який перекинувся на бік захисту, та упередженим суддею, який теж, на її думку, задовго до винесення вироку, став підтримувати позицію підсудного. Лише голова полтавської профспілки „Солідарність” В.Волошин наполегливо та мужньо відстоював в суді інтереси потерпілої.
Підсудний О., закінчивши юридичну академію, отримав направлення на роботу до однієї з районних прокуратур області, але вбивство скоїв у червні 2008 року, за кілька днів до зарахування в штат. Досудове слідство тому вів працівник слідчого управління обласної міліції, який, до речі, постійно відчував тиск з боку прокуратури області. Сам факт направлення на навчання вбивці до академії прокуратура вперто спростовує, але шила в мішку не утаїш!
Придивіться уважно і ви побачите, що всі працівники прокуратури походять з одного середовища – силових структур. Синок прокурора, судді, ніколи не піде працювати в поле чи будувати. Із самих пелюшок впитавши в себе атмосферу хамства, неповаги до людей, неповаги до закону, вихований в куражі безкарності та цинізму, оцей контингент і визначає ті, такі відомі, якості наших суддів та прокурорів. Тут йде мова вже про еффект кровозмішування, інсцесту. Так уже історично склалося, що ця спільнота кучкується і спаровується в межах обмеженого кастового ареалу, а тому і чисто біологічно, виродок плодить ще більшого виродка. Подивіться скільки родичів працює в судах, прокуратурі, СБУ! І робіть висновки.
Даний випадок ще раз підтверджує необхідність якнайшвидшого проведення судової реформи, внесення суттєвих змін до Закону України „Про прокуратуру”.

Наталія Довбиш, профспілка „Солідарність”

07-07-2010 10:49 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1278488961.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua