першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відзначення переможців

13-07-2010 18:42 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1279035755.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

13 липня 2010 року ДПІ м. Чернігова та громадська організація Центр „Доброчин” вітали переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості „ Податки очима дітей”.
Діти також були нагородженні дипломами за перші місця у трьох номінаціях двох вікових категорій.
Керівник Центру „Доброчин” О. Підгорний привітав дітей з перемогою у конкурсі та вручив подарунки за їх натхнення, активність і творчі роботи.
Присутні відзначили важливість проведення таких конкурсів, адже вони сприяють формуванню дитячої уяви про податковий механізм і вихованню ідеології про необхідність сплати податків. Адже саме свідоме мислення свого обов’язку з дитячих років і, як наслідок - добровільна сплати податків, сприятимуть розвитку суспільства і країни.

13-07-2010 18:42 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1279035755.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua