першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Бути опікуном - почесно, чи боляче?

22-07-2010 01:31 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1279751507.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Війна влади міста Кривого Рогу проти Хомяка А.М.-опікуна двох дітей, який зважився заявити про те, що дітей сиріт, та позбавлених батьківського піклування обкрадають - триває.
Ця історія стала відома громадянам України і не тільки, завдяки висвітлення в ЗМІ (НТН «Агенти впливу» та CNL).
Чого тільки не робили, щоб мовчав. І вривались до житлового приміщення застосовуючи силу протии дитини і погрожували і стріляли. Спробували відібрати дітей з під опіки(протии бажання дітей жити в сімї). При цьому зробили безліч протиправних дій. Вривались з автоматичною зброєю до дитячого центру «Пілігрим» в м.Маріупіль, куди діти змушені були тікати від Криворізьких чиновників. Рішенням суду від 23.04.2010 всі закиди прокуратури, та виконкому Жовтневої ради були признані незаконними а опіку залишили за Хомяк.
Але це ще не все. В той час коли батько займався оздоровленням дітей 06.05.2010 р відбулося ще одне відкрите судове засідання , в яке Хомяка А.М. ніхто не запрошував, але було прийняте рішення про затримання Хомяк як людину, що представляя небезпеку для суспільства і от-от вчине злочин.
І ось 21.07.2010 р мрії Криворізької влади збулись. Коли Хомяк пішов до директора школи в якій навчалися його діти вирішити деякі питання –його там вже чекала міліція.
Браво -прокуратура, браво-міліція, браво- людям, які хочуть приховати злочини проти дітей, та тих, хто захищає їх інтереси.

22-07-2010 01:31 Дніпропетровщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1279751507.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua