першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Для Онопенка: нахабству корумпованих суддів немає меж

27-07-2010 10:30 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1280215846.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Він бив його прикладом з хвилин 10, а коли Андрій почав втікати, вистрелив в спину, підійшов перевернув і вистріив в груди, але тяжко поранений юнак ще дихав, тож пролунав контрольний постріл у вухо. 5 років "свій" суд відміряв практиканту прокуратури області за таке жорстоке вбивство. Звичайно, апеляційний суд підтримав вирок районного і лише Верховний суд України скасував незаконний вирок і повернув справу на новий розгляд до того ж суду.
Згорювана мати вбитого звернулася до апеляційного суду з заявою про зміну підсудності, в зв"язку з тим, що вона похилого віку і їй важко добиратися за 40 км на судові засідання. Справа розглядалася за місцем скоєння злочину. В задовоенні її заяви було відмовлено.
Побачивши на першму ж засіданні в діях судді районного суду однобічність та упередженість, мати вбитого заявила йому відвід. Відразу ж після цього втрутився апеляційний суд і змінив підсудність і направив справу до Кобеляцького районного суду, який знаходиться вдвічі далі від обласного центру. "Ти на нас каргу, а ми тобі за це покажемо", - заявив один з керівників апеляційного суду. Крім того, цей суд відомий тим, що виправдав вбивць трьох дівчат, яких, за заявами батьків, було згвалтовано та вбито працівниками міліції. Цей суд в області справедливо вважається найбільш корумпованим. Не дивно, що знущатися над матір"ю загиблого апеляційний суд доручив саме цьому суду.

27-07-2010 10:30 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1280215846.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua