першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Обсервації: "Об’єдєнітєль Гундяєв"

27-07-2010 15:35 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1280234142.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

І зійшов на окраїну русского міра Патріарх Московський і всія Русі і звістив, що усі історичні трагедії, пережиті єдиним народом Святої Русі в недавній час, були «Божою карою» – Бог відвернувся від людей.

І що тут вповісти? Дуже зручна версія для всіляких Голодоморів та репресій. Хто винен? Бог. До нього і апелюйте, судіть і вимагайте компенсації. От нехай би зійшов Кирил Гундяєв ще й на Ізраїльську землю і те саме їм прогундів. А то бач, носяться зі своїм Голокостом як зі збитим яйцем. А бідні німці мусять розплачуватися.

А ще Гундяєв сказав, що ми з росіянами один народ. Навіки, мовляв, скліщилися. Як два песики. Але чому тільки ми? А чехи зі словаками, поляками і лужичанами не один народ? А скандинави? А англійці з німцями і голландцями? Ото б рушив Гундяєв у хрестовий похід по Європі і просвітив би усі ці темні народи, які не відчувають своєї єдності. Наскільки б легше стало дихати, нє?

Повний текст обсервацій:
http://zik.com.ua/ua/news/2010/07/27/238739

27-07-2010 15:35 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1280234142.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua