першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Рейдери перешкоджають збирати урожай селянам.

02-08-2010 11:21 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1280737264.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В найгарячіший час жнив, коли вся аграрна Україна збирає урожай, селянам нашої ТОВ «Агрофірми Поділля» невідомі люди забороняють виїжджати в поля.
Ще з весни невідомі люди намагаються захватити наші землі. Поки все йшло мирним шляхом, селяни мовчали. Але зараз беззаконня перейшло всі межі. Спочатку ці люди прийшли з постановою про арешт нашого майна. Так майже все літо майно, були арештовані, і на наших землях панували невідомі. Нарешті, 30.07.10 після численних листів та прохань про допомогу ми домоглися прийняття судом рішення про зняття арешту. Але рейдерів не цікавить рішення суду. Вони продовжують свавілля.
На даний час всіма законними та незаконними методами вони намагаються перешкоджати збору урожаю. Комбайнера, який проробив весь свій вік на землі, який просто намагався робити свою роботу – було побито. В ніч на 30.07.10 були виведені зі строю 4 комбайни, які вранці повинні вийти на ячмінне поле. Було безжально побито 3 жителів села, які намагались захистити своє майно. Наразі вони знаходяться на лікуванні в районній лікарні. Людям стало страшно жити!!! Прості побожні селяни терплять до останнього і не хочуть діяти методами загарбників. Куди дивляться наші охоронники закону, які повинні захищати мирних людей? Тим більше бідних селян, які все життя пропрацювали на благо країни. Де ж дяка?!
Всі ці дії проводяться під егідою Баришівської міжрайонної прокуратури, яка допомагає рейдеру, в особі Панасовського Валерія В’ячеславовича, захопити селянське майно і землі. Прокуратура, обов’язок якої стояти на стражі закону – навпаки допомагає беззаконню. Прокурор, без зайвого сорому, особисто приймає участь в перешкоджанні збору урожаю. Україна – це в першу чергу аграрна країна, і зерно її стратегічний продукт. Цими діями прокурор перешкоджає розвитку агропромисловості і країни в цілому.
Жителі села Поділля,
Баришівського району
Київської області
Контактна особа:
Валентина Борисівна
0674409155

2010-08-01 010.jpg

02-08-2010 11:21 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1280737264.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua