першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Втопилися троє згвалтованих дівчат на глибині 60 см)сантиметрів?

10-08-2010 10:42 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1281426163.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

До двох років позбавлення волі засуджено колишнього міліціонера за необережне поводження на воді, що привело до загибелі людей. Вирок переглядав і апеляційний, і Верхвний суд. Тепер це стає сумно та смішно, бо 60 см - не та глибина, на якій можуть втопитися дорослі люди. Саме про глибину в 60 см вказано в останньому висновку. Думаємо, що ця нововиявлена обставина послужить для скасування вироку та направлення кримінальної справи на додаткове розслідування. Нагадаємо, що за версією батьків та першими показами свідків, трьох дівчат згвалтовано на пікніку міліціонерами Полтавської та Дніпропетровської областей, одну з них застрелено, двох інших втоплено. Тіло застреленої до цього часу не знайдено.

10-08-2010 10:42 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1281426163.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua