першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Контакти всього Євросоюзу - відтепер в одному каталозі!

13-08-2010 12:02 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1281690136.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Щодня велика кількість наших співгромадян потребує виходу на зв'язок з посольствами та консульствами країн Європейського Союзу.
Як свідчить практика, ці контактні дані періодично зазнають змін, які найшвидше відображаються на інтернет-сторінках дипломатичних установ або їх міністерств в закордонних справ. Звернення у пошуках до цих інтернет-представництв значно полегшує життя та дозволяє користуватися актуальною інформацією про діючі контакти посольств та консульств.
За час багаторічної співпраці з європейськими дипломатами у підготовці Днів Європи в Україні Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" акумулювала контактну базу, яку нині ми презентували як частину нашого порталу "ДИПКОРПУС". Запрошуємо користуватися відомостями про інтеренет-представництва країн ЄС в Україні за посиланням www.dipcorpus.at.ua/index/posolstva_EU/0-39


У разі виявленя проблем чи зміни інформації просимо повідомляти адміністрацію порталу "ДИПКОРПУС" за адресою dipcorpus-mdgu@ukr.net з поміткою в полі теми листа "ЄС".
В планах Інформаційного департаменту Ліги "ДИПКОРПУС" доповнення бази відомостями про інтернет-сайти усіх країн, чиї дипломати акредитовані в Україні.

Доценко Світлана Олександрівна
В.о. Виконавчого секретаря Ліги політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС", Директор Департаменту євроінтеграції
тел.: (050) 059-52-19
е-пошта: dipcorpus-mdgu@ukr.net
www.dipcorpus.at.ua

13-08-2010 12:02 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1281690136.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua