першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Прокурор Войцишен - найбагатша людина в області? Арештовував зас

14-08-2010 11:10 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1281773433.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Арештовано заступника Міністра охорони здоров"я Лисака В.П., завідуючу облМСЕК Жабо Л.П., начальника управління освіти одного з районів, трьох активістів "Солідарності" Волошина В.О., Охріменко С.О., Довбиш Н.М. і багато - багато інших... Сотні невинуватих громадян за вказівкою прокуратури кидали до тюрми з однією лиш метою - "вибити" як можна більше грошей. Катували жорстоко, кажуть, катюги з гестапо "відпочивали", інколи навіть в присутності прокурорів. Всі арештовані визнані згодом невинуватими. Для чого це було зроблено? Питання риторичне? Дивлячись для кого! Нещодавно до прокуратури завітала комісія з Києва, яка й дала "добро" на продовження контракту з Войцишеним ще на 5 років. Невинних громадян за вказівками прокуратури кидали за грати, вимагаючи за звільнення десятки й сотні тисяч доларів США. а комісія відмовилась прийняти простих скаржників, бо засідали та перевіряли діяльність прокуратури області в одному з котеджів на території курорту Миргород. Сам Войцишен, за свідченнями самих можновладців, за 5 років тяжкої праці в Полтавській області став мільярдером, за статками обігнавши мера та кількох олігархів. Отака то родюча земя Полтавська!

14-08-2010 11:10 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1281773433.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua