першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Табачник заявляє, що він не гей. Ну-ну...

16-08-2010 02:50 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1281916234.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Попри дурну репутацію шевальє-масона, "дешевого клоуна", казнокрада, "надутого полковника", непридатного організатора який успішно завалив вступну кампанію, якого кленуть абітурієнти, кленуть батьки, дідусі й бабусі абітурієнтів, кленуть викладачі і прибиральниці вишів. Після такого провалу наш міністр потрясає своєю цапиною бородою і впевнений, що і цього разу все йому минеться. Звідки така впевненість? Чому так люблять "сильні світу цього" нашого "солодкого хлопчика"?
Деякі з його талантів недавно відкопали журналісти. Уявіть собі таке: 2003 рік. Сесійний зал Верховної Ради України. Засідання 42. Доповідь віце-прем'єр-міністра України Табачника Дмитра Володимировича.

Цитата:
"В руки міжнародних організацій, які розглядатимуть це питання за дорученням ООН, Держкомархів за дорученням уряду, Національна Академія наук може надати всю інформацію що нагромаджена за півтора десятиліття науково-дослідної роботи. Ця інформація підтверджує на нашу думку те, що голодомор в Україні був не тільки злочином проти людяності, але й потрапляє під дію конвенції, як акт геноциду.

На цьому дуже коротко зупинюсь, щоб окреслити можливі на нашу думку концептуальні напрями аргументації Верховної Ради України перед Органіцією Об'єднаних Націй.

По-перше. Варто відзначити, що голодомор був наслідком не тільки і не стільки примусових завищених хлібозаготівель, а суцільне і цілеспрямоване вилучення продовольства будь-якого виду в усіх регіонах СРСР, населення яких на дві третини і більше складалося з українців.

По-друге. Доцільно визначити причини привінтивних репресій різного роду і різного спрямування: масові репресії індивідуального характеру, терор голодом, депортації, які торкнулися у 30-ті роки саме України як національної республіки. З нашої точки зору, якщо Верховна Рада аргументовано сформулює і поставить перед Організацією Об'єднаних Націй проблему визнання голодомору в Україні актом геноциду у 1992-1993 роках, то Україна має історичну можливість довести міжнародній спільноті факт геноциду українського народу у ХХ столітті."

Повний текст: http://h.ua/story/286377/

d7df52449a81fcb38876fc5691bad42b.jpg

16-08-2010 02:50 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1281916234.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua