першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вірьовку повішеному видали в міліції?

18-08-2010 11:52 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1282121540.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З приводу насильства в сім"ї викликали до міліції воїна-афганця, підполковника запасу гр.К. ввечері, в п"ятницю. Але вже вранці, в суботу, 14 серпня його було знайдено повішеним на дереві за 75 метрів від входу в міліцію в мікрорайоні "Алмазний". Актом судово-медичної експертизи причиною смерті визнано самогубство, слідів насильницької смерті не виявлено. Інспекція з особового складу ГУМВС України в Полтавській області проводить службове роозслідування і повинна дати відповіді на питання, які цікавлять матір загиблого ветерана: скільки часу ветеран пробув у мііції, чи зроблено запис до відповідного журналу, звідки взялась вірьовка (адже сина забрали до міліції без вірьовки) і т.п. "У випадку вини працівників міліції, вони будуть притягнуті до відповідальності", - пообіцяв перший заступник начаьника мілліцейського главку Д.Неклюдов.

18-08-2010 11:52 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1282121540.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua