першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Медведьку: Чергова смерть воїна-афганця з вини влади

27-08-2010 08:03 Полтавщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1282885412.html // Версія до друку

Інвалід світової війни 1 групи Камінська неодноразовоо зверталась до облпсихдиспансеру з заявами про неадеквантні дії сина афганця, підполковника запасу О.,які загрожують його життю. Однак кожного разу лікарі були німими і глухими до сліз матері. Останній раз мати звернулася 6 серпня до облпсихдиспансеру(вх.№2686 від 06.08.2010), але там обізвали хворою саме її та відповіли, що в них чи то місць не вистачає, чи ще "чогось". Тобто майже відкрито вимагали у інваліда та ветерана війни, 1926 року народження, хабара. Не було у неї коштів на хабар і тому, чиновники місцеві від медицини до прокурора області відмовились допомогти спасти воїна-афганця, полковника запасу, який мав кілька бойових нагород, в тому числі і орден Червоної зірки. В результаті таких дій представників органів влади вже через 7 днів хворого афганця знайшлли повішеним практично в центрі одного з найбільших мікрорайонів Полтави - Алмазному. Чи відповість медицина Полтави за ненадання медичної допомоги громадянину, що привело до тяжких наслідків - питання суто риторичне, бо чиновництво Полтави пов"язане корупційними та родинними зв"язками, кумівством. А за неодноразовими опитуваннями мешканців області найбільш корумпований орган влади - прокуратура Полтавської області.

додано: 27-08-2010 08:03 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1282885412.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua