першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Запрацювала неофіційна сторінка селища Брюховичі

27-08-2010 14:04 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1282907061.html // Версія до друку

Запрацювала неофіційна сторінка селища Брюховичі. Відтепер представництво одного з найдавніших передмість Львова можна знайти за адресою www.bru.in.ua

Сторінку створено за підтримки молодіжної ініціативи "Разом до змін!" Метою цього ресурсу, за словами авторів ідеї, є підвищення інформованості самих мешканців селища та гостей про історію Брюхович, визначні місця селища.

Молодіжна ініціатива "Разом до змін" об’єднала людей, котрі прагнуть змінити селище, зробити його більш пізнаваним та відомим.

Засновники сторінки прагнуть згідно анонсованої мети прагнуть “змінити економічну модель селища” та зробити “туризм основним джерелом доходу для місцевого бюджету.
Для цього, на їхню думку, потрібно, щоб гості Львова знали, які готелі, розважальні заклади та культурні пам’ятки можна знайти всього у 20 хвилинах їзди від центру міста Лева.
На сторінці також планується розміщувати новини, котрі стосуються селища, різноманітну цікаву інформацію від самих мешканців, інформацію про діяльність органів місцевого самоврядування, оскільки на сьогодні немає офіційного представництва селищної ради.

gerb.gif

додано: 27-08-2010 14:04 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1282907061.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua