першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

chychen@ukr.net

30-08-2010 17:15 Київщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1283177735.html // Версія до друку

Днями керівниками основних підрозділів Чорнобильскої АЕС розпочато роботу по массовому (та примусовому!) залученню персоналу до членів Партії регіонів.
Працівники по одному викликаються до своїх начальників де їм робиться дуже переконлива пропозиція написати заяву на вступ до ПР. В разі відмови працівникам погрожують звільненням через несдачу ними чергових екзаменів (кожний працівник ЧАЕС здає їх раз на рік, екзаменаційну комісію очолює відомий в Славутичі регіонал О.Новіков).
Таке втручання адміністрації ЧАЕС в особисті справи та політични вподобання людей порушуть цілу низку норм Кодексу законів про працю в Україні, адже працівник наймався на роботу для виконання певних професійних обовязків згідно з посадовою інструкцією, а не для певної політичної діяльності...
Неофіційно стверджують, що ініціатива для такого призову висловлена генеральним директором ЧАЕС І.Грамоткіним. Основний лейтмотив: " Хочешь і надалі працювати на ЧАЕС? Тоді пиши заяву в Партію регіонів!"

додано: 30-08-2010 17:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1283177735.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua