першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Брюховичах до Дня знань громада відновила спортивний майданчик

01-09-2010 02:50 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1283298653.html // Версія до друку

У Брюховичах, поблизу Львова до Дня знань в рамках акції "Зробимо дітям свято разом!" відновлено спортивний майданчик поблизу місцевої школи. Організувала акцію молодіжна ініціатива "Разом до змін!"

Метою нашої акції була не чергова "подачка", а спроба продемонструвати громаді селища, що вона здатна робити багато справ самостійно без будь-якої участі місцевої влади.

Ми переконані, що лише від кожного з нас залежить наскільки чистою є вулиця чи подвір’я, де ми живемо. Лише від нашої активної громадянської позиції залежить, яку матимемо місцеву і центральну владу, які наслідки для країни і кожного громадянина України матимуть дії цієї влади.

Найкращою і найбільш оптимальною для українців формою наведення порядку у теперішньому державному безладі, є створення альтернативних самоорганізованих структур із самих мешканців сіл, селищ та міст. Тільки такі структури дозволять ефективно вирішувати місцеві, а з часом і загальноукраїнські проблеми.

Самоорганізація давала у минулому і дасть можливість у майбутньому створити нові управлінські кадри, сформувати активне громадянське суспільство. Ми прагнемо, щоб і в Україні, активний громадянин з власної волі прагнув зробити щось корисне для свого міста-села-селища і держави загалом, не отримуючи за це грошової винагороди. Чим активнішими будуть громади, тим менша буде необхідність у нинішніх забюрократизованих, корумпованих державних управлінських установах, тим швидше вони зміняться. Досить чекати, поки "хтось зробить". Краще ніж ми самі не зможе навести ладу у власній хаті.

Далі фоторепортаж з акції: http://www.bru.in.ua/2010/09/blog-post.html

додано: 01-09-2010 02:50 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1283298653.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua