першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Кума знову ся віддала

15-09-2010 17:02 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1284559336.html // Версія до друку

Львівські обсервації:
http://zik.com.ua/ua/news/2010/09/14/244888

"Я сі тащу, як читаю про таких світил науки, як Оксанця Білозір. Нинька вона не тільки пруффесор, але ще й має диплом дипломата. Вже хтіла си того диплома запхати в... товово, бо не посилають її навіть у Зімбабве в амбасаду. Аж ту їй мудрі люди підказали, куди ще можна з тим дипломом попхатися. Ну і депутатська група «Право вибору» моцно ся збагатила на куму Ющенка.

А я сі тащу через те, жи у нас країна неймовірних можливостей. Людина може бути востатним тлумаком, але іно потрапляє в чиновники чи нардепи – відразу стає пруффесором, а то навіть і дохтіром наук. Ну і наша Сяня, котра в юні роки не відзначалася особливим ай к’ю за шкалою Рудно-Пациків, так само ади ся вибила в люди. Тепер, як вона лягла си під Жванію, її точно пошлють до якоїсь амбасади. Африка за нею просто ридає. Там такі люди, жи стрибають по сцені, не бідують. Іно би муха це-це не втєла.

Але цікаво, що Сяня теж, як і Жванія, вважає, жи має право вибору. В її курячій голові не вміщається думка про те, що насправді вона жодного права вибору не має. То ми маємо право вибору і вибрали її до цілком конкретної банди. А як вона вирішила банду поміняти, то най би спочатку покинула парламент і подалася на вибори ще раз. А то, бач, її втомили парламентські чвари. Так гейби раніше чвар не було."

1272120083.jpg

додано: 15-09-2010 17:02 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1284559336.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua