першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Фонди громад зібрались в Шарлотте

20-09-2010 20:06 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1285002384.html // Версія до друку

З 12 по 15 вересня 2010 року Наталія Дрозд, керівник Центру «Доброчин», приймала участь у конференції фондів громад в м. Шарлотте, США, організованою Радою Фондів.

З привітальним словом перед учасниками виступили Стів Гундерсон, президент Ради Фондів Громад, та Єнтоні Фокс, мер міста Шарлотте. Мішель Обома, перша леді США, привітала всіх учасників та відзначила особливу роль фондів громад у вирішенні проблем освіти та бідності. Більше ніж 700 фондів громад діють у США сьогодні, маючи активи у 780 мільйонів доларів США. Історія їх діяльності налічує 100 років.

Більше 1000 учасників з 8 країн світу зібрались, щоб вивчити як благодійництво і особливо фонди громад – міські та сільські – можуть найефективніше використовувати свої ресурси для досягнення довготривалого та значимого впливу. Наразі фонди громад є найближчими до проблем, які потребують вирішення у громадах.

Щоб існувати і бути «живими», фонди громад повинні залишатись відповідними до потреб своїх цільових груп, бути компетентними в тому, що відбувається і що буде далі, як адаптуватись до нових умов і використовувати їх у своїй діяльності. Нові технології, соціальні медіа – це виклики, але водночас і можливості для «росту». Новим девізом у повсякденній діяльності фондів громад має стати «діяти більше, адаптуватись краще».

Не зважаючи на те, що на даній конференції міжнародний контингент був малочисельним, він був вагомим та значним у різноманітності та досвіді: це представники – практики з фондів громад таких країн як Зімбабве, Єгипет, Таїланд, Словакія, Росія, Україна, Італія та Кенія.
Конференція стала реальною підтримкою практикам, які працюють в контексті, де інституційні форми розвитку благодійності є слабкими, рівень довіри населення є низьким, і де голос фондів громад не є почутим.

Центр „Доброчин”
dobrochyn@cn.relc.com

додано: 20-09-2010 20:06 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1285002384.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua