першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чи потрібна владі незалежність медіа в умовах корупції?

13-10-2010 19:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1286986702.html // Версія до друку

Незалежні медіа можуть сприяти прозорості державотворчих процесів, виступати каталізатором дій влади у боротьбі з корупцією. Проте нинішня ситуація в українському інформаційному просторі свідчить, що поняття «незалежні медіа» та «плідна співпраця» влади та журналістів у антикорупційному напрямку викликає щонайменше сумнів, а часто і зловживання.

Що з цим робити та куди рухатися далі, дізнаються учасники відкритої дискусії «Для чого українським медіа незалежність? Запитання, породжене українською корупцією».

Переймаючись долею свободи слова як гаранта прозорості і відкритості у побудові демократичного суспільства, Творче об’єднання «ТОРО» (Контактна група в Україні Transparency International) в партнерстві з Інститутом розвитку регіональної преси (ІРРП) організовують відкриту дискусію «Для чого українським медіа незалежність? Запитання, породжене українською корупцією».

Захід відбудеться 20 жовтня у Києві за адресою: готель «Київ», VIP-зала (2-й поверх, вул. Грушевського, 26/1 – вхід у готель з вул. Грушевського). Початок об 11.00.

Чи можна говорити, що в Україні є вільні та незалежні медіа? Чи здатні вони виступати каталізатором дій влади у подоланні тотальної корупції? Чи готова влада реагувати на факти корупції, виявлені журналістами-розслідувачами?

Відповіді на ці запитання шукатимуть:
• Наталія Лігачова, Телекритика
• Вікторія Сюмар, Інститут масової інформації
• Валерій Іванов, Академія української преси
• Людмила Панкратова, Інститут розвитку регіональної преси
• Андрій Богдан, Урядовий уповноважений з питань антикорупційної політики
• Руслан Рябошапка, директор Бюро з питань антикорупційної політики Секретаріату КМУ
• Хмара Олексій, Творче об’єднання «ТОРО» Контактна група в Україні Transparency International, президент
Контакт для медіа:
Наталія Андрусенко
PR-служба,Творче об’єднання «ТОРО»
м.т. 0 99 648 01 72, р.т. 0522 27 27 54
факс: 0522 22 82 91, e-mail: media@toro.org.ua
www.toro.org.ua

----------------
Творче об’єднання «ТОРО» є Контактною групою в Україні Transparency International – глобальної антикорупційної неурядової організації, що має понад 90 національних представництв та працює більше як у 100 країнах світу. Місія Творчого об’єднання «ТОРО» полягає у впровадженні в Україні демократичних процедур участі громадян у формуванні та реалізації державної політики. Дізнатися більше про діяльність організації можна на сайті www.toro.org.ua.

Adobe Acrobat document
TORO_invitation to the media and corruption event.pdf

296.51 Kb

додано: 13-10-2010 19:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1286986702.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua