першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Неочікувані підсумки гарячого опитування щодо молодих політиків

19-10-2010 12:36 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1287480993.html // Версія до друку

Як всі добре пам'ятають, Ліга "ДИПКОРПУС" перейнялася питанням, кому з молодих політиків найбільше симпатизує українська інтернет-спільнота. На старті опитування нашим експертам було запропоновано визначитися з рейтингом 10 українських діячів, проставивши кожному від 0 до 10 балів. Визначатися учасники опитування мали щодо Арсенія Яценюка, Андрія Портнова, Віктора Януковича (молодшого), Віталія Кличка, Віталій Хомутинніка, Лесі Оробець, Наталії Королевської, Олени Бондаренко, Олеся Довгого та Юрія Мірошниченка. Можна було також зазначити і власний варіант перспективного політика.
Підсумки щодо фаворита опитування дещо приголомшили - 35% учасників проставили максимум - 10 балів симпатії - Наталії Королевській. На другому місці по максимальним симпатіям - Віталій Кличко (14%). До речі, саме у Віталія оцінки розподілилися найбільш рівномірно - тобто, він має приблизно порівну і гарячих прихильників, і поміркованих симпатиків, і..не на рингу будь сказане.. - тих, хто прохолодно ставиться до його харизми.
Сумно констатувати, що аж 36% опитаних проставили 0 балів довіри ВСІМ учасникам опитування.
Втім, попри трошки невтішні результати для більшості учасників, такі підсумки - свідчення небайдужості та обізнаності нашого соціуму щодо українського політикуму. А значить, Україна цілком однозначно має власну політичну перспективу та свідоме громадянське суспільство. Молоді ж політики мають новий стимул невтомно працювати над здобуттям шани та довіри співгромадян, у чому їм і бажаємо успіху!

Руслан Пейтер,
Керівник проекту Ліги "ДИПКОРПУС" "Заряджай нову обійму українських політиків!"
dipcorpus-kyiv@ukr.net
www.dipcorpus.at.ua

додано: 19-10-2010 12:36 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1287480993.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua