першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Брюховичах готують фальсифікації та репресії проти кандидатів?

25-10-2010 00:11 Львівщина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1287954672.html // Версія до друку

Брюховичі, що під Львовом, ризикують стати місцем масових фальсифікацій виборів до місцевої ради. Таку думку висловив активіст молодіжної ініціативи "Разом до змін!", кандидат в депутати до селищної ради Володимир ДОМАНСЬКИЙ.

"Напередодні виборів ми, спільно з іншими кандидатами у депутати Брюховицької селищної ради виявили, що списки виборців сформовані не за округами, а за вулицями. На практиці це вестиме до плутанини, оскільки окремі вулиці входять до чотирьох різних округів", - зазначив Володимир ДОМАНСЬКИЙ у коментарі порталу bru.in.ua.

За словами кандидата, "тепер все залежатиме від волі члена ДВК"

"Якщо член ДВК видасть виборцю бюлетень відповідно до номера округу, де той має голосувати, тоді виборець зробить усвідомлений вибір. В іншому випадку, не знайшовши свого кандидата у бюлетені для голосування, виборець голосуватиме навмання", - переконаний Володимир ДОМАНСЬКИЙ.

Громадський активіст повідомив, що "32 кандидата у депутати до Брюховицької селищної ради, серед яких два кандидата на голову, звернулися письмово до Брюховицької ТВК з вимогою усунути підстави для фальсифікацій".

"Ми звернулися також до Львівської міської ТВК, де нам повідомили, що жодної проблеми не повинно бути і списки мають формуватися відповідно до номерів округів. Нас також запевнили що до понеділка 25 жовтня проблему можна було б вирішити. Проте досі рішення немає", - сказав Володимир ДОМАНСЬКИЙ.

Кандидат у депутати підкреслив, що "створення умов для фальсифікацій є очевидним".

"Ми розуміємо, що Брюховичі - це ласий шматок землі поблизу Львова. Тут будуть випробовувати різні методи фальсифікацій з метою взяти під контроль Брюховицьку селищну раду. Проте ми готові захищати право на проведення чесних і прозорих виборів. На дільницях для голосування буде вестися відеофіксація та присутні міжнародні спостерігачі", - сказав він.

Підсумовуючи, Володимир ДОМАНСЬКИЙ також повідомив, що "за наявною інформацією проти кандидатів, котрі протестували проти можливих фальсифікацій, готуються репресії"

"Не виключаю, що окремих людей, в тому числі і мене спробують зняти з виборчих перегонів", - резюмував він.

додано: 25-10-2010 00:11 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1287954672.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua