першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Система контролю влади, поза політикою - приєднуйтесь!

25-10-2010 12:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1287997547.html // Версія до друку

Громадський проект Управа - www.uprava.org.ua
Міська Управа має організовувати ефективну боротьбу зі свавіллям чиновників.
Мета проекту Управа в цілому - створення системи громадського контролю за діяльністю службовців органів влади.
Наразі прихильники є у наступних областях:
- Тернопільська; - Вінницька; - Черкаська; - Чернігівська; - Львівська; - Одеська; - АР Крим; - Дніпропетровська; - Кіровоградська; - Житомирська; - Київська; - Полтавська; - Миколаївська.
Шукаємо прихільників в цих та інших областях щоб створити всеукраїнське об’єднання та подати на реєстрацію в МінЮст. Після реєстрації в МінЮсті розпочне роботу Вінницька та Черкаська Управи, вже є реально зацікавлені люди та необхідна підтримка. Ми працюємо над створенням реально демократичного та самодостатнього громадського проекту. Ми, засновники, забезпечимо навчання активістів, координацію їх роботи та надаватимо іншу необхідну допомогу в реальному запуску місцевих Управ.
Детальніше - на сайті проекту www.uprava.org.ua.
Приєднуйтесь, ми зробимо цей проект!

додано: 25-10-2010 12:05 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1287997547.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua