першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Запрошуємо у фотоекспедіцію! Доведемо, що Маріуполь - місто геро

03-11-2010 10:47 Донеччина // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1288774047.html // Версія до друку

Ліга політологів-міжнародників «ДИПКОРПУС» з радістю повідомляє про старт Другої кампанії фотоекспедіцій у місті Маріуполі 6 листопада 2010!
Назва першої фотоекспедіціі сезону - "Об'єктивна література" - повністю відображає тематику майбутнього фотоквесту. В об'єктиві той, хто навіює вам образи літературних героїв, їх втілення наяву і, звичайно ж, осінній настрій.
Мета проекту: показати Маріуполь, як місто героїв, в даному випадку літературних. Зробимо черговий внесок у справу становлення Маріуполя як одного з сучасних культурних центрів України
Нагадаємо, що «Маріупольські ФотоЕкспедіціі» - це мистецько-патріотичний проект, що проводиться від літа 2009 року, те саме що фотоквест. Однак відмінність полягає в тому, що ми, зберігаючи концепцію фотоквесту (виконання фотознімків за обмежений час на певну тему), вимагаємо, щоб фото були якісними і цікавими.
Всіх, хто з часів першого сезону Маріупольської фотополювання з симпатією ставиться до фотоквестів від Ольги Гриценко, чекає приємний сюрприз, оскільки пакет завдань став ще більш яскравим і оригінальним, завдяки поєднанню традиційної якості з молодою енергією нових авторів квестів - Юлії Тєлєшової та Ко.
Запрошуємо всіх бажаючих фотолюбителів взяти участь в пошуку оригінальних втілень улюблених героїв в людях нашого Маріуполя. Об'єднуйтеся в команди по 2-3 особи, придумуйте назву команди, не забудьте захопити цифрову фотокамеру і ласкаво просимо на фотоекспедіцій!
Огранізатори збирають внески в розмірі 10 гривень з учасника. Отримані кошти підуть на організацію фотоекспедіціі, і забезпечення подарунками переможців.
Суддівство та нагородження учасників фотоекспедиції пройде 7 листопада 2010, о 12.00 в Маріупольському міському центрі сучасного мистецтва і культури ім. А.І. Куїнджі, де експертне журі оцінить і зробить свої коментарі до фотороботам учасників.

Дата: 06.11.2010
Місце: Театральна площа за драмтеатром (біля фонтану)
Час: 14.00

Оргкомітет проекту - Креативний департамент Ліги «ДИПКОРПУС»
Телефон: (066) 693-27-94
Е-пошта: dipcorpus@ukr.net
Веб-сайт: http://www.dipcorpus.at.ua/
«ОБ'ЄКТИВна література» ВКонтакте - http://vkontakte.ru/event21117345

додано: 03-11-2010 10:47 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1288774047.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua