першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Конфігурація Чернігівської міської ради: думки експертів

15-11-2010 15:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1289828809.html // Версія до друку

Хто претендує на посаду секретаря міської ради? Хто претендує на посади заступників міського голови? Яка буде більшість в міській раді? Ці питання сьогодні є предметом переговорів і домовленостей місцевих політичних кіл.

«ПіК» попросив прокоментувати ситуацію напередодні першої сесії Чернігівської міської ради шостого скликання відомих чернігівських експертів.Владислав Савенок, журналіст:

«Думаю, що регіонали і Соколов будуть ліпити більшість, яку їм заманеться. Це підтверджується тим з якою легкістю були перераховані голоси на користь представника«Громадської думки» по 6 округу. У Соколова і регіоналів існує маса адміністаивих важелів. Крім того, я думаю, що «Батьківщина» сама не зацікавлена в створені більшості. Їм набагато простіше бути в опозиції і критикувати владу»Юрій Паперний, політолог

«В городском совете я вижу несколько линий конфликтов. Первый, между самой большой фракцией «Батькивщиной» и городским головой, выдвиженцем Партии регионов Александром Соколовым. Второй, смогут ли партии контролировать своих мажоритарщков в городском совете. Третий, лоббирование интересов крупных строителей в городском совете, которые не представлены в новой раде. В первую очередь это Анатолий Роговой, на котором много завязано строительства в городе. Скорее он будет лоббировать свои интересы через Киев – Кабинет Министров.

Касательно поста секретаря городского совета, то тут два претендента – Олег Шеремет (Партия регионов) и Вячеслав Лебедь («Батькивщина»).

Заместители городского головы. На пенсию уйдут Олег Белоусов (первый зам) и Николай Литвинов (по вопросам ЖКХ). Ещё одна претендентка на вылет – гуманитарный зам Оксана Туник-Фриз. На их места могут прийти люди со стороны. И если на место первого зама придёт человек с Киева, он будет контролировать вопросы бизнеса и смотреть за действиями самого Александра Соколова».

Додамо, що сам Олександр Соколов останнім часом випромінює впевненість та оптимізм. Але на прямі запитання«ПіК» про майбутні «розклади» в міській раді відповідає розмито. В довкола політичних колах Чернігова, кажуть, що Олександр Соколов впевнений в 30 голосах.

Наскільки така впевненість є обснованою покаже вже перша сесія Чернігівської міської ради, що відбудеться у вівторок 16 листопада.
Вибори пройшли, а гіркий осад залишився. вже не важливо, як і кого обирали. тепер важливо хто і як об єднається. Чернігівські експерти діляться думками, якою буде чернігівська міська рада 6 скликання

додано: 15-11-2010 15:46 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1289828809.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua