першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

УАБІ відзначила клініку «Оберіг» за підтримку соцпроекту

17-11-2010 17:15 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1290006956.html // Версія до друку

Всеукраїнська громадська організація «Українська асоціація боротьби з інсультом» (УАБІ) високо відзначила підтримку Медичним центром «Універсальна клініка «Оберіг» (www.oberigclinic.com) соціального проекту «Школа життя після інсульту». Нагородження Подякою клініки «Оберіг» за плідну співпрацю та підтримку соціального проекту пройшло в рамках II Національного конгресу «Інсульт і судинно-мозкові захворювання», який організувала «Українська асоціація боротьби з інсультом» за підтримки Міністерства охорони здоров'я України.
Нагадаємо, в травні 2010 р. на базі МЦ «Універсальна клініка «Оберіг» було відкрито першу в Україні безкоштовну Публічну школу «Життя після інсульту», яка є спільним соціальним проектом Інсультного центру Клініки «Оберіг» і УАБІ.
За словами президента Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація боротьби з інсультом», професора Миколи Поліщука, реабілітація після інсульту – одна з найбільш актуальних і складних проблем медицини, охорони здоров'я та соціальної допомоги. Але, на жаль, існуюча на сьогодні в Україні система реабілітації хворих з такими захворюваннями, як інсульт, є малоефективною і не може повністю задовольнити всіх хворих та їх родини. «Зусиль тільки державних медико-соціальних структур, які працюють з пацієнтами, що перенесли інсульт, недостатньо, – каже Микола Поліщук. – Потрібна підтримка недержавних організацій у сфері медико-соціальної допомоги цим людям. І ми вдячні Клініці «Оберіг», що поклала початок програмі соціальної відповідальності, першим кроком якої і стала організація Публічної школи «Життя після інсульту».
Соціальна програма Інсультного центру клініки «Оберіг» і УАБІ спрямована на навчання пацієнтів, які перенесли інсульт, та членів їх сімей і передбачає організацію правильного процесу реабілітації, догляду та відновлення хворих з метою досягнення ними максимальної незалежності, повернення до якісного повсякденного життя, а також профілактиці виникнення повторних інсультів. Школа також допомагає сформувати необхідні навички реабілітаційної допомоги у родичів, які проживають разом з пацієнтами, та полегшити повернення пацієнтів після інсульту до повноцінного життя.
Школа «Життя після інсульту» працює на базі Інсультного центру клініки «Оберіг», створеного за прикладом спеціалізованих інсультних та реабілітаційних центрів Австрії та Великобританії, в яку входять клініка інсульту, нейрореабілітаційне відділення та відділення для хворих з довготривалими порушеннями свідомості (вегетативними станами). Перевагою Інсультного центру є надання повного циклу діагностики, лікування і нейрореабілітаційних допомоги, визначення реабілітаційного потенціалу пацієнта, який переніс інсульт, а також розробка індивідуальної програми реабілітації. Нейрореабілітація пацієнтів забезпечується висококваліфікованими реабілітаційними фахівцями: неврологами, фахівцями фізичної реабілітації (кінезотерапевти і ерготерапевти), логопедами, фізіотерапевтами, нейропсихології та спеціально підготовленим середнім медичним персоналом. Додатково, у лікуванні пацієнтів активно використовується широкий спектр апаратних методик - Інсультний центр обладнаний унікальними технічними засобами для нейрореабілітації (спеціально обладнані палати, зали фізичної реабілітації і ерготерапії).

oberig.jpg

додано: 17-11-2010 17:15 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1290006956.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua