першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Вперше за 30 років існування школи - нове обладнання

17-11-2010 18:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1290013144.html // Версія до друку

Завдяки спільній роботі громадської організації Центр «Доброчин» та Городнянської районної державної адміністрації в Чернігівській обл., які знаходять розуміння викликів сьогодення, створено належні умови для якісного освітнього процесу в школі та гіманазії м. Городня.

Сьогодні проблеми з матеріально-технічною базою закладів освіти у селах і малих містах є наслідком скорочення бюджетних асигнувань на забезпечення діяльності соціальної інфраструктури. Але перебування учнів в школах зобов'язує владу організувати належні умови не тільки для навчання, а й для відпочинку, дозвілля, виконання домашніх завдань у групах подовженого дня. Заклади освіти потребують належної уваги суспільства, оскільки там виховуються діти, які є майбутнім нашої держави. Під час кризи, коли держава ледь зводить кінці з кінцями, на допомогу навчальним закладам приходить «Антикризова програма» Міжнародного Фонду Відродження.

Вже зроблено:
1. Відкрито додаткову групу продовженого дня для 30 учнів в Городнянській ЗОШ І ступеня на термін 9 місяців з вересня 2010 по травень 2011р.
2. Придбано канцприладдя та інші матеріалів, необхідних для роботи груп подовженого дня, гуртків.
3. Придбано та встановлено нове обладнання для харчоблоку школи
- Електроплита
- Шафа холодильна на 1 400 літрів
- Столовий посуд – тарілки, чашки, каструлі
- Спортивне обладнання та дрібний спортивний інвентар.

Як керівник проекту і громадський лідер вважаю, що позанавчальний час дітей має проходити з користю. Саме тому ми звернули особливу увагу на умови перебування дітей в групах продовженого дня. Зокрема на матеріально-технічну базу та якість харчування дітей, що безпосередньо впливає на їх здоров’я.
Ця діяльність має велике значення для Городнянської громади, так як сприятиме більш доступній і рівноцінній освіті міських та сільських школярів і підвищить розуміння пересічними громадянами – батьками дітей діяльності недержавних організацій.

Сьогодні, як ніколи діяльність громадських організацій в України може стати опорою для влади. Залучаючи кошти міжнародних донорів для можливості зменшення соціальної напруги в Україні, громадські організації становляться провідниками інвестиційної політики та інвесторами. Чернігівська громадська організація «Центр «Доброчин» є каталізатором реальних змін на місцевому рівні.

Метою проекту «Якісна організація освітнього процесу через покращення санітарно-побутових умов у школах Городнянщини», що здійснюється Центром «Доброчин» за підтримки Антикризової Гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”, є покращення санітарно-побутових умов та матеріально-технічного оснащення Городнянської ЗОШ та Городнянської районної гімназії.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

Завдяки спільній роботі громадської організації Центр «Доброчин» та Городнянської районної державної адміністрації в Чернігівській обл., які знаходять розуміння викликів сьогодення, створено належні умови для якісного освітнього процесу в школі та гіманазії м. Городня.

додано: 17-11-2010 18:59 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1290013144.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua