першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Дитинство стає більш радісним та яскравим!

18-11-2010 16:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1290089886.html // Версія до друку

Дитинство стає більш радісним та яскравим!

«Молодці! Ми Вам дуже вдячні! Хай Вам бог дає здоров’я!»: так оцінили діяльність громадської організації працівники дитячих садків та батьки дітей, які відвідують дитячі садки в м. Городня на Чернігівщині.

На місцевому бюджеті великим тягарем лежить вантаж утримування в належному стані цих 2-х дошкільних закладів. А це і організація належного харчування, дозвілля дітей, ремонт приміщень, своєчасна зарплатня працівникам закладів. Одному закладу (дитсадок № 1) під 80 років - розташований у пристосованих будівлях колись попівського подвір’я , іншому - 27, колишній дитсадок заводу «Агат». Про оновлення інвентарем – стільці, столи для дітей, обладнання для столової, посуди – давно не іде і мови, працюють з тим, що залишилося у спадок від Радянського Союзу. Батьківські внески ідуть на придбання олівців, паперу, іграшок. Та ще і світова фінансова криза внесла свої «поправки» до бюджетів міст України.

Як спрацювати місцевій владі у такій ситуації? Де знайти кошти на вирішення першочергових проблем? Тут і спрацював сегмент Антикризової програми Міжнародного Фонду Відродження – можливість отримання фінансової допомоги для зменшення кризових явищ у дошкільних закладах.
Разом із міською владою громадська організація «Громадська Рада» розробила спільний проект. Ігри, м’ячі, іграшки, конструктори, альбоми для малювання, пензлі, фарби, килими для ігрових кімнат, навчальна, художня та методична література для педагогів, нові стільці, столи, посуд та нова постільна білизна – ось не повний перелік нових речей та обладнання, що отримали ці дитячі садки. Більше 200 листів шиферу пішло на перекриття даху у 2 дитсадках, із них 100 придбано громадською організацією. До сьогоднішнього дня у колективах дитсадків ніхто не йняв віри у спроможність громадської організації допомогти вирішенню багатьох болючих проблем у забезпеченні повноцінного виховання дітей.

Завдяки реалізації проекту «Нова якість життя для малечі з м. Городня» створюються умови для повноцінного безпечного перебування дітей у цих дошкільних закладах.


Метою проекту «Нова якість життя для малечі з м. Городня», що здійснюється громадською організацією «Громадська Рада» за підтримки Антикризової Гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”, є покращення санітарних умов та матеріально-технічного оснащення двох дошкільних закладів в смт. Городня.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

додано: 18-11-2010 16:18 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1290089886.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua