першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Міра влади є, а міри відповідальності не вистачає, то необхідна

30-11-2010 23:56 Україна // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1291154178.html // Версія до друку

БІЗНЕС-"СТРАЙКАРЯМ" на майдані, негайно, - гумору і пісні джерело життєдайне!
МРІЇ мають реальні ДІЇ! Спрямуймо, ДОБРОДІЇ, списи сміху на Верховну Раду-не втіху. Факт. 24.11.10 в Донецьку маленька репетиція перспективного великого загального всеукраїнського хору Шевченківської пісні відбу-ла-ся, і біля пам'ятника поетові від кожного з шанувальників поезії Кобзаря квітка зоста-ла-ся. По той бік Дніпра кожний живе в Україні і тим ми, найблагородніші в світі, єдині. "Реве та стогне Дніпр широкий" відома всім, то ж піднялася вище за фейєверки пісня від пам'ятника генію над усім! Слова поета променями намальованими розійшлися і кожного замислитися "якби ми вчились так, як треба" змусили (і спромоглися)… Так слово Тараса ("батька") оживає, коли народ про слово дбає. Як в Донецьку добродії в музеях, в школах, внз, усіх сім'ях мають заспівати, щоб піснею інтелект наш об'єднати та про добре майбутнє разом усім подбати.
Кажуть, з сміху люди бувають. А саме тепер прийшов час всім сміятися, щоб меншими проблемами потім обійматися, бо майже за десять років (третього тисячоліття) керування самостійною найбільшою Європейською державою Верховна Рада (парламент) в ній розучилася навіть Конституцію читати, а значить і добрі закони писати, кодекси складати, президентів добрих обирати!
В 2009 році прочитати, що написала, не змогла, то ж зрозуміти змісту статті 49 п.1 "Закону про вибори Президента України" не зуміла, то ж процедуру виборів в Україні не за чинним законом, а за уявним й запустила. Але то все вже з знаннями школяра можна прочитати (кібернетика завжди допомагала), що дійсно однозначно не треба застави в 2,5 мільйони грн. від само висуванців у виборах 2010 р., а ЦВК їх вимагала"?! Добродії, тепер кожному за це, як за моральну шкоду, по велосипеду "Україна", умовно (гроші), через суди можна вимагати виборцям, народу! А кожному дрібному підприємцю - навіть по два ("Україна") велосипеди, щоб перетворили їх вже в два електромопеди! Через неосвіченість, неетичність Нардепів Верховної Ради почалися біди-кризи, нерівності матеріальні й соціальні негативні сюрпризи.
Навіть до дня УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ПИСЕМНОСТІ в ВРУ однією мовою вже не можуть оволодіти, але трьома аж, як мінімум, володіють в Україні наші діти! То треба вже, мабуть, і дітям (20.11. є День дитини) права свої захищати, бо що ж передають їм безправ’я їх батьки й матері, від Донбасу й до землі, де кінчаються Карпати? В місцевих виборах вже й Конституцію не змогли Нардепи "бідні" прочитати, забрали право бути обраними (само висунутися) - так "чесно" виставили брехні гармати! Навіть проста кухарка це зрозуміла, не пішла на вибори - нема довіри, то ж дія виборча недійсна, мов безкрила!
Вертайте гроші з власних кишень мільярд за хибні вибори народу, партій всіх обранці, потрібен всім вже інтелект - з народу генії (якими є й само висуванці)! Команди з купленими ученими ступенями, на відкритий захист яких охоронцями нікого не допускали, хибні, такі керівники будь-яких рівнів й з "проффесорськими" "помілками" освіченому козацькому вольному народу (космічному) не потрібні! Й жіноцтва наша більшість більше не довірить вам таким свої права і вроду, геть всі йдіть, покайтеся лжечесні за розграбоване і те, що знищить хочете (підприємництва розвиток, свободу)! А для українського народу ТЕЛЕКОМ і інформація правдива так необхідні, ви ж все розтринькати і землю навіть рідну гідні?! Хіба такими вибори в нашій пан європейській (здавна вже) країні мають бути, щоби нащадкам дійсні і права, і волю передати і ноосферно-добрій вже науці бути?!
TV, всі ЗМІ і кожний, хто з совістю і розумом, гуртуйтесь, бо застогнав вже, як у Шевченка "Дніпр широкий", освічений народ, й тому, ДОБРОДІЇ, ви не дивуйтесь! На треті граблі наступати (меншовартості) - то шлях кріпацтва, здоров'я й інтелект, математичні інновації є головні завжди, як й славні всі пісні, наші багатства!
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ нас МАЙДАН* усіх чекає, бо розум в українця, як і в "горобця", є головним, РОЗУМНІ вже МИ Є, нехай уже не нас "Біда навчить"(Л.Укр.) й навчає. Нам треба всім навчитися не втрачати добрі цілі, щоб не тонути більше в корупційному свавіллі-цвілі. Міра влади є, а міри відповідальності не вистачає, то необхідна воля українського народу з математикою, високою культурою  (всіх і кожного), інноваціями і дії за права, то нас прогрес усіх стрічає!
Пісенний наш народ свою культуру враз підвищить, писати і читати ж вміє то й винаходами з гумором і математикою всі корупційні кризи елементарно знищить. В період 300-ліття Сковороди і "левів-математиків" про все це не забудьмо, то розвитку ж витки спільно здобудьмо! "Реве та стогне Дніпр широкий" одночасно (о 18.00 щодня ГОМІНОМ) підхопімо, а гімном нашим, що державний, ВРУ, гаранту, і "вождям" місцевим, водночас відставку затвердімо! Галичина й розумний наш Донбас мають у славнім добрім хорі - бас!
Гей-гей-гей-гей! Живи добре, мати рідна Україно! Добродії, заспіваймо усі дружньо й будьмо воєдино!
МАТеМАТ або двічі мати. * Сайт "майдан"("народні новини", листопад 2010).

додано: 30-11-2010 23:56 // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1291154178.html // Версія до друку

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua