|
Мерія захопила приміщення дітей-інвалідів
03-03-2009 21:31 // Протест // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1236108689.html
Версія до друку // Редагувати //
Стерти
Якщо в рай, то хоч по головах …. Влада вчинила рейдерське захоплення приміщення дітей- інвалідів.
«Цинізм космічного мера вже не має меж. Черговим свідченням цього стало сьогоднішнє рейдерське захоплення приміщення за адресою м. Київ, вул. Прирічна 27-Е, в якому розташована дирекція Всеукраїнського Громадського Об’єднання інвалідів «Спеціальна олімпіада України» - повідомляє депутат фракції Блоку Віталія Кличка Валерій Карпунцов.
ВГО орендує це приміщення ще з 2001 року, але коли дія договору оренди закінчилася ї постала необхідність його продовження, київські можновладці всіляко зволікали з продовженням дій договору оренди, а самі таємно готували підступне захоплення будівлі.
«Ця громадська організація опікувалася хворими дітьми з порушеннями психо-фізичного розвитку, даючи їм можливість пристосуватися до нормального життя. Вчора команда ВГО повернулася зі Сполучених Штатів Америки, де виборола золоті медалі на спеціальній олімпіаді», - повідомив Карпунцов.
А сьогодні вони отримали «дарунок» від київської влади. Прийшовши вранці до приміщення, представники ВГО побачили таку картину: приміщення захоплене невідомими молодиками, двері зламані, речі та золоті медалі викинуті на сніг. Людей фактично не пускають у приміщення посилаючись на розпорядження мерії.
«Блок Віталія Кличка привертає увагу київської громади до ганебних дій київських високопосадовців, які перейшли межі не лише закону, але й людської гідності та милосердя. Ми закликаємо всіх небайдужих, хто має можливість допомогти представникам ВГО «Спеціальна олімпіада України» у відстоюванні їхніх прав зв’язатися з Директором ВГО «Спеціальна олімпіада України» Слінявчуком Костянтином Пантелійовичем за тел. 8-067-407-51-56».
Офіційний сайт Блоку Віталія Кличка
Обговорити цю новину у форумі
03-03-2009 21:31 // Протест // URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1236108689.html
Версія до друку // Редагувати //
Стерти
Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.
|