Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

20-11-2005 18:19 Майдан-ІНФОРМ, Україна, Суспільство
Нілу Хасевичу - 100 років

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1132503595.html

Нілу Хасевичу - 100 років

„Я не можу битися зброєю, але б’юся різцем і долотом. Я, каліка, б’юся в той час, коли багато сильних і здорових людей в світі навіть не вірять, що така боротьба взагалі можлива... Я хочу, щоб світ знав, що визвольна боротьба триває, що українці б’ються”.

Ніл Хасевич, 1951 рік

23 листопада відбудеться вечір з нагоди 100-ї річниці з дня народження видатного художника, багаторічного українського підпільника Ніла Хасевича (13.11.1905 – 4.03.1952).

У програмі: вечір пам’яті Н.Хасевича, перегляд фільму про долю Ніла Хасевича „Здобути або не бути” (автор сценарію, режисер Михайло Ткачук), виставка дереворитів Н.Хасевича.

Заходи відбудуться у Будинку художника (вул. Січових Стрільців, 1-а)

Початок о 17-00.

Довідка 278-63-89

44_big.jpg

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1132503595.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською