першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Черновецький успадкував і посаду Омельченка і його ворогів.

КиївПолітика

Майдан-ІНФОРМ: 16-08-2006 19:26 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1155745593.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Протягом цього тижня відбувається збір підписів проти намірів київського голови Черновецького різко підняти плату на комунальні послуги та проїзд у комунальному транспорті, зокрема у метро.

Оприлюднені нещодавно заступниками Леоніда Черновецького наміри удвічі , а той більше підняти вартість проїзду у метро та комунальному транспорті та тарифи на комунально-житлові послуги неабияк занепокоїли киян. Намагання ще раз врятувати нефективну систему комунального господарства черговим перкладанням її проблем у кишені киян цілком очевидне.
Довірі до дій нового мера не сприяє також його намагання запровадити цензуру на інформацію про діяльність міських влад. Це проявилося зокрема у недавній забороні чиновникам міських служб та установ спілкуватися з пресою. Відтепер це дозволяється лише самому Черновецькому та його дво-трьом найдовіренішим співробітникам.

Активну кампанію проти підвищення цін проїзд та комунальні послуги розпочав старий опонент Омельченка, а тепер і Черновецького , Вадим Гладчук, який на минулих виборах балотувався по списку Форуму порятунку Києва.

Активісти його організації виставили інформаційний пікет навпроти входу у міську раду і щодня з 13 до 15 години збирають підписи проти підняття тарифів та з відставку Черновецького. На сьогодні під цими зверненями вже зібрано більше 5 тисяч підписів киян.


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 16-08-2006 19:26 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2006/1155745593.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Шукати слова в новинах:
++ Розширений пошук


Google Custom Search
  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское право
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2010
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською