першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

ВМС ЗСУ забезпечує інтереси України одним фактом свого існування

КримПолітика

Майдан-ІНФОРМ: 06-07-2008 13:08 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1215338903.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні, 6 липня, у Севастополі в рамках святкових заходів до Дня Військово-Морських сил Збройних Сил України Міністр оборони України Юрій Єхануров взяв участь у церемонії урочистого підйому Військово-Морського прапору та прапорів розцвічування на кораблях та військових частинах.

У супроводі командувача Військово-Морських сил Збройних Сил України віце-адмірала Ігоря Тенюха керівник військового відомства на катері “РРКА-001” здійснив обхід строю кораблів Військово-Морських сил Збройних Сил України. На рейді Севастопольської бухти Міністр оборони України та командувач Військово-Морських сил ЗС України привітали особовий склад флоту з Днем Військово-Морських сил Збройних Сил України.

Після цього на Графській пристані відбувся урочистий мітинг та концерт, присвячені 16-й річниці Військово-Морських сил ЗС України.

Виступаючи на мітингу, Міністр оборони України Юрій Єхануров зазначив, що в сучасних умовах Військово-Морські сили Збройних Сил України ефективно забезпечують національні інтереси держави самим фактом свого існування.

– Це свято є свідченням вагомого внеску національного Військово-Морського флоту у забезпечення обороноздатності нашої держави. Всенародне шефство над кораблями і військовими частинами ВМС показує прагнення українців бачити свій флот сильним і готовим адекватно реагувати на загрози та виклики сучасності, – сказав він.

Керівник оборонного відомства також наголосив, що Військово-Морські сили ЗС України гідно представляють державу на міжнародній арені, що є вагомим внеском у зміцнення авторитету України як провідної морської держави світу.

– Сьогодні вітчизняний український флот нарощує потенціал морського компоненту, який спроможний до дій щодо стримування, локалізації та нейтралізації конфліктів на південних морських кордонах України, – сказав він.

Юрій Єхануров окремо привітав зі святом та подякував за службу екіпаж флагману українського флоту фрегату “Гетьман Сагайдачний”, який День Військово-Морських сил ЗС України зустрічає у Середземному морі, виконуючи завдання в рамках антитерористичної операції НАТО “Активні зусилля”.

Говорячи про пріоритетні завдання, які ставляться сьогодні перед Військово-Морськими силами Збройних Сил України, Міністр оборони України відзначив перехід флоту на комплектування військовослужбовцями-контрактниками, у зв’язку з чим створюються привабливі умови для їхньої служби.

Він також наголосив на тому, що продовжується реалізація програми з розробки вітчизняного багатоцільового корабля типу “корвет”, якими у недалекому майбутньому повинен бути забезпечений український флот.
На завершення свого виступу глава оборонного відомства побажав морякам чистих фарватерів і сім футів під кілем, а також вручив кращим з них державні та відомчі нагороди.

Джерело: Прес-служба Міністерства оборони України


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 06-07-2008 13:08 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1215338903.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.

Шукати слова в новинах:
++ Розширений пошук


Google Custom Search
  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское право
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2010
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською