першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Нова брошура «Правда про алкоголь»

ВолиньСуспільство

Майдан-ІНФОРМ: 31-07-2008 15:38 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1217507913.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Продакшн студія «Правда PRO», структурний підрозділ ВОБФ «Переображення», видала нову профілактичну брошуру «Правда про алкоголь», у якій вказана статистика алкоголізму в світі, розкрито вміст та вплив алкоголю на людину в цілому, міфи та ступені алкогольного сп’яніння, наслідки вживання пива, залежності від вживання спиртного, а також наведено багато прикладів із життя залежних від алкоголю «зірок» та показано вихід з алкогольної залежності.

Як повідомив нам автор брошури Сергій Шараєвський: «Цей буклет створений для розповсюдження під час профілактичних програм для молоді та рекомендований фондом «Переображення» як матеріал для навчальних закладів. Вірю, що такі матеріали допомагатимуть застерегти підростаюче покоління від вживання алкогольних напоїв, які нищать особистість».

Брошуру наразі видано двома тиражами. 100 000 профінансовані Релігійним товариством «Місійна книжкова фабрика «Християнське життя» (ВСО ЄХБ) м. Луцьк та 20 000 у рамках проекту „Друк профілактичних брошур „Правда про алкоголь” та „Правда про куріння”, що фінансуються Управлінням молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації.

Для довідки:

ВОБФ «Переображення» з 2000 року проводить профілактичні програми у Луцьку та області, а з 2003 року успішно займається з людьми, які мають наркотичну та алкогольну залежність, у 3 реабілітаційних центрах, які входять у державну мережу Центрів ресоціалізації наркозалежної молоді «Твоя перемога»: «Переображення» – контактні особи Нечипорук Олег 80951675443 (чоловіче відділення) та Маносюк Олена 80506469223 (жіноче відділення), «Метаноя» – контактна особа Бондарук Дмитро 80969133012, «Нове життя» – контактна особа Подловкіна Вікторія 80931434854.

Студія «Правда PRO» є структурним підрозділом ВОБФ «Переображення» та займається створенням профілактичних фільмів та брошур на актуальну тематику й уже створила фільми «Правда про наркотики», «Правда про СНІД», «Правда про куріння», «Правда про алкоголь» та «Найважливіше рішення в житті», які неодноразово транслювалися під час профілактичних програм у навчальних закладах України та на обласних телеканалах, отримали численні нагороди на багатьох конкурсах та кінофестивалях. У планах створення - фільми про секс та сім’ю. Також видано профілактичні брошури «Правда про наркотики», «Правда про СНІД» та «П’ять кроків до смерті», у планах розробка та друк брошур «Правда про куріння» та «Правда про аборт».

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Самрук Олександр Федорович
http://fond.lutsk.ua/
(0332) 76–72–34

Обговорити цю новину у форумі

baner_al.jpg

Майдан-ІНФОРМ: 31-07-2008 15:38 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1217507913.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское право
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua