першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Представник НАТО оцінив просування України на 4+

УкраїнаНаціональна безпека

Майдан-ІНФОРМ: 27-10-2009 08:20 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1256620850.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У НАТО позитивно оцінюють поточний етап виконання Україною Річної національної програми

Київ. 26 жовтня. УНІАН. У НАТО в цілому позитивно оцінюють поточний етап виконання Україною першої Річної національної програми з підготовки вступу країни до Організації Північноатлантичного договору.

Про це в інтерв`ю проекту «Флот2017» заявив спеціальний представник Генерального секретаря НАТО на Південному Кавказі і в Центральній Азії Роберт СІМОНС, делегація на чолі з яким завершила в Києві роботу з розгляду виконання Річної національної програми підготовки (ДНП) України до вступу в НАТО, затвердженої в серпні цього року.

«Наш аналіз свідчить: виконання Україною ДНП є позитивним і успішним, особливо на міжвідомчому рівні», - сказав Р.СІМОНС.

Він уточнив, що наприкінці листопада в штаб-квартирі НАТО буде продовжено обговорення питання, наскільки успішно Україна виконує ДНП, і що саме нею зроблено з серпня 2009 року, коли ця програма була затверджена.

«А нині умовно за виконання ДНП Україні можна «поставити» 4,5 бала за пятибальною шкалою за реалізацію завдань технічного, правового розділів програми, а також розділу, присвяченого питанням національної безпеки. Не дуже добре справа з ресурсним забезпеченням. Тут оцінка не дуже висока, хоча ми не поспішаємо звинувачувати в цьому уряд, українську владу, розуміючи об`єктивні причини, зокрема, світова фінансова й економічна криза», - сказав спецпредставник Альянсу.

Він відзначив, що Річну національну програму прийнято Україною в дуже складний рік. «По-перше, впродовж цього року весь світ відчуває на собі негативні прояви фінансової й економічної кризи, що, поза сумнівом, не найкращим чином впливає на співпрацю. По-друге, ми спостерігали в Україні різні політичні процеси, які негативно впливають на співпрацю. Проте ми можемо сміливо констатувати, що в цілому робота, яка проводиться, доволі ефективна», - наголосив Р.СІМОНС.

При цьому він особливо відзначив позитивну діяльність у військовій сфері, що проводиться по лінії Міністерства оборони України, і висловив сподівання на її продовження і поглиблення наступного року.

«Хоча певною мірою псує цю картину ситуація, яка складається за участю України в міжнародних навчаннях, що проводяться Альянсом, а точніше, провал таких навчань українським парламентом», - констатував представник НАТО.

Кажучи про євроатлантичні перспективи України, Р.СІМОНС згадав як проблемне питання, «яке виникає на цьому шляху, - протидія Росії, з якою і Україна, і Грузія мають спільні кордони».

«Тим часом НАТО заявляло і заявляє: у Росії немає права вето на рішення, які приймаються як у самому Альянсі, так і в Україні і Грузії. Ви самі маєте право вирішувати свою долю і вибирати системи безпеки, в яких хочете брати» участь, - наголосив Р.СІМОНС.

Він вчергове оприлюднив позицію Генерального секретаря НАТО, який заявляє, що «Альянс співпрацює з Російською Федерацією, і має намір поглиблювати цю співпрацю, але це можливо тільки в разі поваги до волевиявлення країн-партнерів НАТО».

http://www.unian.net/ukr/news/news-343340.html

sean


Обговорити цю новину у форумі

Майдан-ІНФОРМ: 27-10-2009 08:20 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2009/1256620850.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.

  Ваша участь :
Ви теж можете додавати новини на "Майдан"! Читайте як!
Слідкуйте за нами
на Twitter
Найкраще з Майдану
на Facebook
  ПРЯМА ДІЯ :
Назви ім'я - нехай свіча не згасне
Захисти Україну! Зупини законопроект про мови
Збираємо докази спотворення волевиявлення!
  Опитування :
“Чим є для Вас право знати?”

Переглянути результати >>>

  ОСТАННІ СТАТТІ :
На одній хвилі: «Ель Женераль і реп-гімн близькосхідної революції»
Ольга Веснянка, DW: Радянський спадок - "дідівщин​а" в українські​й армії
Василь Овсієнко: «Пилорама-2011». Мнение экспоната
Микола Сварник: Канада протестує
Franko: Про неопірність злу
Олександр Северин: Вбогість пацанських політінформацій
Роман Сердюк: Тимошенко - состав преступления
Альянс Майдан – народним депутатам України: «And Justice for All! Або армагеддєць!»
ГО «Українська альтернатива»: Суд, який паплюжить верховенство права і права людини – загроза суспільству
Станіслав Полянський: Не віддамо свою країну!
Святослав Караванський: Суд пігмеїв над велетнями
otiec: В сім'ї вільній новій не забудьте пом'янути... (с) Кобзар
Олександр Северин: Доцільна брехня, брехлива доцільність
Юлій Хвещук: Історичні «медвєдизми» на тлі 2012 року
Галина Седых: Битва за Техноленд, или кто в Украине не уважает авторское право
  Цікавинки від RedTram:
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua