|
З «Сяйва» вимагали створити народну книгарню
• Київ • Громадська Дія •
Майдан-ІНФОРМ: 20-03-2010 23:03 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1269119017.html
Версія до друку // Редагувати //
Стерти
Рух добровольців «Простір свободи», Бюро журналістських розслідувань «Свідомо», Громадянська мережа «Опора», Громадянська ініціатива «Збережи старий Київ», Комітет прямої дії, Фундація регіональних ініціатив провели 20 березня біля книгарні «Сяйво» у Києві акцію «Народна книгарня».
На вулиці, біля заблокованого рейдерськими вантажівками «Сяйва», лунали вірші та пісні, малювалися картини й продавалися книги. Відкрив акцію «співаючий директор» гурту «Сад» і активіст «Простору свободи» Стас Ільїн, а продовжили – київські поети, художники й музиканти.
Центральна ідея акції – повернення книгарні «Сяйво» до комунальної власності із утворенням там культурного центру та громадською наглядовою радою.
http://dobrovol.org/article/116/
Довідково:<> У вересні Шевченківська районна рада продала приміщення книг/bарні, що розміщувалася там з 1961 року, ТОВ "Абріль студіо" – за ціною приблизно в десять разів нижче за ринкову (http://kiev.svidomo.org/journalists/jak-prodavaly-knyharnju-sjayvo.html). У лютому люди у чорному, які представляються співробітниками власника книгарні, захопили «Сяйво», заварили двері й вікна металевими пластинами і поставили перед входом «КрАЗи». Після цього Шевченківська райрада скасувала рішення про виставлення «Сяйва» на продаж, але не сам продаж і угоду про передачу приміщення «Абріль студіо» (http://kiev.svidomo.org/journalists/sprava-sjayva-zayshla-v-hlukhyy-kut.html ).
Обговорити цю новину у форумі
Майдан-ІНФОРМ: 20-03-2010 23:03 // URL: http://maidan.org.ua/static/news/2010/1269119017.html
Версія до друку // Редагувати //
Стерти
Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.
|